מפרט השירות

השירות מאפשר לכם כיסוי הגנה משפטית מקיפה למשפחה בתחומי נזיקין גוף ורכוש וכן דיני תעבורה, כולל יעוץ וייצוג משפטי מלא בבתי משפט, מול חברות הביטוח או צד ג', לשם קבלת פיצוי כמפורט בעיקרי השירות להלן:

 • נזקי רכוש בבית הלקוח / משרד;
 • נזקי גוף כתוצאה מתאונות (תאונה אישית, תאונת תלמידים, תאונת ספורט, חבלה במסגרת שירות סדיר/מילואים, נשיכת כלב וכד');
 • נזקי גוף כתוצאה מתאונת עבודה;
 • נזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית (אבחון, ניתוח, לידה, טיפול לקוי וכד');
 • תביעות כנגד פוליסות הביטוח (ניתוחים, השתלות, מחלות קשות, סיעודי);
 • כיסוי בתחומי עבירות תעבורה – דין פלילי (למשל: דוחות מהירות, אלכוהול, פס לבן, אור אדום, תאונה עם נפגעים ועד תאונה קטלנית).
 • ייעוץ טלפוני ללא הגבלה.

למען הסר ספק, מובהר כי החברה אינה מעניקה כל שירות משפטי וכי הייעוץ והייצוג המשפטי יינתנו ע"י עוה"ד שייבחר על ידי הלקוח בלבד, מתוך רשימת עורכי דין שיסופקו ע"י החברה.

עלות השירות

59 ₪ לחודש כולל מע"מ עבור: מפרט שירות מורחב למשפחה – נזיקין ותעבורה לפי מספר ת.ז. (כיסוי מלא נזיקין, תעבורה ותאונות דרכים של הלקוח לפי מספר ת.ז., וכן גם בן/בת הזוג והילדים המתגוררים בבית ההורים, ועד שני כלי רכב של המשפחה).

39 ₪ לחודש כולל מע"מ עבור: מפרט שירות מורחב ללקוח – נזיקין ותעבורה לפי מספר ת.ז. (כיסוי מלא נזיקין, תעבורה ותאונות דרכים של הלקוח בלבד לפי מספר ת.ז., וכלי רכב אחד בבעלות הלקוח).

מרגע הצטרפותכם לשירות 'הגנה משפטית למשפחה', תהיו זכאים לקבלת ליווי משפטי מלא ללא עלות (למעט דמי פתיחת תיק כמפורט להלן).

את השירות מלווים עורכי דין מומחים בתחומם בנושאים אלו, שנבחרו ע"י החברה, בעלי ניסיון של 5 עד 25 שנים ויותר בתחומי התעבורה. המיזם מפוקח על-ידי שופט תעבורה בדימוס.

ניתן לבחור כל עו"ד כפי שתרצו.

ניתן להפסיק את השירות בכל עת.

פרטי הכיסוי

 1. "כלי רכב מכוסים": סוגי כלי הרכב המפורטים להלן אשר עליהם חל כתב השירות:
  • רכב נוסעים – רכב להסעת נוסעים שבו עד 8 מושבים נוסף על מושב הנהג, ומשקלו הכולל המותר עד 3,500 ק"ג כגון רכב פרטי נוסעים, מונית (מסוג M1);
  • רכב מסחרי ומשא ורכב עבודה במשקל כולל של עד 3,500 ק"ג (מסוג: N1);
 2. כלי הרכב שאינם מכוסים": לא מכוסים בכתב השירות כל שאר סוגי כלי הרכב ובהם אלו שלהלן: רכב להסעת נוסעים שבו יותר מ- 8 מושבים נוסף על מושב הנהג, ומשקלו הכולל המותר מעל 3,500 ק"ג (מסוג: M2-M3); רכב מסחרי ומשא ורכב עבודה במשקל כולל של מעל 3,500 ק"ג (מסוג: N2-N3); אופנוע (מסוג: L); טרקטורונים, טרקטור, ריינג'ר, מכונה ניידת, רכב שטח, מלגזה (מסוג: T); גרור או נתמך (מסוג: O); רכבי ביטחון: משטרה, אמבולנס, כיבוי אש וכד'.
 3. דמי פתיחת תיק והשתתפות בהוצאות:
  • תעבורה: בעת הפעלת כתב השירות במקרה בו הלקוח מואשם בעבירות תעבורה תשלמו לעוה"ד את התשלומים הבאים: נהג רגיל: ₪250 לאירוע, נהג מקצועי: ₪500 לאירוע, ובמקרה של עבירת תעבורה בה מואשם הלקוח בהריגה ו/או בגרימת מוות ברשלנות ו/או בהפקרה ו/או בגרימת חבלה חמורה שהמדינה מבקשת בגינה מאסר בפועל, סכום התשלום יהיה סך של ₪15,000.
  • נזיקין: ₪250 לאירוע.
  • תשלומים נוספים: במקרה בו יידרש לצורך הליווי והייצוג המשפטי תשלום נוסף שאינו שכ"ט עוה"ד עבור הוצאות המשפט כגון: אגרות בימה"ש, שליחויות ו/או חוו"ד שמאי, ו/או חוו"ד רופא מומחה, ו/או חוות דעת מומחה בטיחות ו/או חוו"ד מומחים אחרים ו/או שכר עדים – תשא החברה בתשלום בסך של 80% מסך ההוצאות הנ"ל – כמפורט במפרט השירות.
 4. תנאי לכיסוי של כתב שירות זה הוא כי השירות ניתן עבור אירוע שאירע לאחר תחילת ההתקשרות בין הצדדים בתחום הרלוונטי, הנכם בעלי רישיון נהיגה בתוקף לסוג כלי הרכב בו אתם נוהגים, הנהיגה הנה ברשות בעל הרכב – בכלי רכב מכוסה, וכן לכלי הרכב יש ביטוח חובה וטסט בתוקף.
 5. הלקוח זכאי, בכל עת, לבקש מן החברה להפסיק לספק לו את השירות; החברה תפסיק לספק את השירות מייד עם קבלת הודעה בכתב של הלקוח, אשר תהווה הודעה על סיום ההתקשרות.
 6. ההצעה הינה בכפוף למפרט השירות.

 

להורדת עיקרי מפרט השירות – לחצו כאן.לפרטים והרשמה לחצו כאן