שאלות נפוצות

  • "למה אני צריך את זה?"
   היום אתם חשופים למקרים רבים שבהם צריך עו"ד בשל עבירות תעבורה בכביש ואתם לא מכוסים. הכיסוי יאפשר לכם ולמשפחתכם שקט נפשי כך שבמידה ויתעורר איזה שהוא צורך ובעיה – עו"ד מומחה מטעמנו יטפל בכם באופן מלא – ללא עלויות נוספות.
   מדובר בחסכון שיכול להגיע לאלפי שקלים, במקרה של עבירת תעבורה!
  • "כמה זה עולה?"
   המחיר הנו ₪39 או ₪59 בלבד לחודש – פחות מ- 2 שקלים ליום, בכרטיס אשראי, והשירות תקף ללקוח לפי ת.ז. למשפחה הגרעינית, ועד שני כלי רכב לפי מספר רישוי הרכב בפוליסת הביטוח שלכם, ולכל הנהגים המורשים בו.
   אנחנו מאד מאמינים בשירות וממליצים בחום, ואפילו מרגישים מחויבות אישית, שגם אתם תצטרפו, כך תוכלו לחסוך כספים רבים.
   חשוב לציין כי ההגנה המשפטית הינה חשובה מאד, והיא היחידה מסוגה בארץ וללא מתחרים. את השירות מלווים עורכי דין מומחים בתחומם בנושאים אלה עם 5 ועד 25 ויותר שנות ניסיון. כמו כן, המיזם מנוהל בפיקוח שופט תעבורה בדימוס.
 • "מה בדיוק השירות מספק?"
  מפרט השירות מעניק:
  כיסוי בתחומי נזיקין:
 • נזקי רכוש בבית הלקוח / משרד – בכתובת שנמסרה לחברה;
 • נזקי גוף כתוצאה מתאונה של הלקוח ובני המשפחה בבית / משרד / מרחב ציבורי (כגון: תאונה אישית, תאונת תלמידים, תאונת ספורט, חבלה במסגרת שירות סדיר/מילואים, נשיכת כלב וכד');
 • נזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית (אבחון, ניתוח, לידה, טיפול לקוי וכד');
 • נזקי גוף כתוצאה מתאונת עבודה;
 • נזקי גוף כתוצאה מתקיפה ע"י צד ג';
 • תביעות הנוגעות למימוש ביטוחי בריאות (ניתוחים, השתלות, מחלות קשות, סיעודי).כיסוי וייצוג בבתי משפט לתעבורה במקרה בו הלקוח מואשם בעבירות תעבורה (ייחודי בארץ):
  • דוחות ברירת קנס.
  • דוחות מסוג הזמנה למשפט.
  • ייצוג במקרה של פסילת רישיון נהיגה ופסילות מנהלתיות.
  • תיקי תאונות דרכים, נהיגה בשכרות וכד'.
  • ייצוג נאשמים בגרימת מוות או הריגה.

  כיסוי וייצוג משפטי בכל הנוגע לתאונות דרכים (הרחבה לפוליסה של חברת הביטוח):

  • יעוץ משפטי בבתי משפט בתביעות נזקי רכוש ו/או נזקי גוף.
  • ייצוג מול חברות הביטוח ו/או מול צדדי ג'.

  בסכומים קטנים, שירות משפטי ללא הופעה בבית המשפט לתביעות קטנות הכולל: ניסוח כתב התביעה, הדרכה והכוונה במילוי הטפסים, ליווי וייעוץ טלפוני.

 • "אני נוהג/ת שנים רבות ומעולם לא היתה לי עבירת תנועה"
  יתכן, אבל גם ביטוח עושים למקרה הגרוע בתקווה שלא נזדקק, בדומה לביטוח מקיף לרכב, שירות גרר לרכב או ביטוח שמשות.
  חשוב שתדעו כי המדינה מגבירה את האכיפה והענישה בתחומי התעבורה (לאור ריבוי תאונות הדרכים השנה ומספר הנפגעים וההרוגים). לאחרונה עברה החלטה בכנסת להוסיף 2,000-3,000 מצלמות משוכללות בכבישים בכל הארץ.
  כמו כן הוסיפו עשרות ניידות באגף התנועה במשטרת ישראל, ועוד מתכננים במשטרה לצייד כ- 3,000 מתנדבים שלהם במצלמות על החלון בתוך הרכב, כך שכל עבירה שתתועד על ידם תשמש כראיה בבתי הדין לתעבורה.
 • "המחיר יקר מדי"
  מדובר בעלות סמלית ונמוכה של 'שקל עד 2 שקלים ליום' ואפילו פחות -₪39 או ₪59 בחודש בלבד. בוודאי ביחס לשירות הנרחב שמקבלים בתמורה – כיסוי מלא לכל הנהגים ברכב שלכם – במידה ותדרשו. מדובר בחיסכון של אלפי שקלים, נקווה שלא תצטרכו כמובן, אבל לצערנו קורים דברים לא צפויים על הכביש וכדאי להיות מוכנים. רק לידיעה – תשלום מינימאלי לעו"ד במקרה של עבירת תעבורה הוא 4,000 – ₪5,000, ויכול להגיע גם ל- 15,000 עד ₪20,000 בהתאם לעבירה. במקרה של תאונה עם נפגעים מדובר בעלויות של עשרות אלפי שקלים ובפציעה קשה ו/או הריגה – מעל ₪100,000.
  לדוגמא: אם תפסו אתכם על נהיגה במהירות מופרזת' או 'נהיגה תחת השפעת אלכוהול', תקבלו שלילה מנהלתית לחודש ימים והזמנה לבית משפט לתעבורה. אם מופיעים בבית המשפט ללא עו"ד (שעולה כאמור אלפי שקלים), נקנסים בסכומים גבוהים מאד ולעיתים מקבלים שלילה לכמה חודשים עד שנים (בהתאם לעבירה), ואם יש פגיעה ברכוש או בגוף, העלויות הן גבוהות משמעותית.
  אנו מספקים שירות זה ללא עלות. בניהול הסיכונים – המחיר הוא מעולה לעומת השירות המתקבל!
 • "האם יש עלויות נוספות?"
  יש עלות פתיחת תיק של ₪250 בלבד (₪500 לנהג מקצועי – לחצו כאן לפרטים), במקום אלפי שקלים לעו"ד במקרה של עבירת תעבורה, ועלות פתיחת תיק בסך של ₪15,000 במקרה של תאונה קטלנית עם פצועים קשה או הרוגים – וזאת במקום עלות מינימלית של כ- 80,000 ועד ₪250,000 ללא הכיסוי של כתב השירות.
  וחשוב להדגיש: אין לנו אותיות קטנות ואין הסתייגויות, אין החרגה של תרופות, אלכוהול וכד'. כתב השירות הוא מלא ומספק את כל מה שמצוין לעיל.
  כלומר, החל מרגע הצטרפותכם, תהיו זכאים לקבל שירות משפטי מעורך דין מקצועי בתחומו ללא עלות.
 • "יש לי שירות דומה מחברת הביטוח"
  לא מדויק, חברת הביטוח מספקת עו"ד רק במקרים בהם יש תאונה ופגיעה ברכב. ללא תאונה אין כיסוי ביטוחי.
  אנו מספקים כתב שירות המאפשר טיפול מלא בכל עבירות התעבורה, גם ללא תאונה, כולל במקרים של שלילת רישיון מנהלתית בגין 'נסיעה במהירות מופרזת', 'מעבר באור אדום', 'אי עצירה בעצור', 'מעבר פס לבן', 'נסיעה תחת השפעת אלכוהול' ועוד. מדובר בחיסכון של אלפי שקלים במידה ותזדקקו לשירות, וחברות הביטוח אינן מכסות נושא זה לחלוטין. רבים מגיעים לבתי הדין לתעבורה ללא עו"ד, מפסידים, ומקבלים עונשים כבדים ושלילה ארוכה!
  בנוסף אנחנו מספקים שירות מורחב משמעותית, המכסה כל בעיה בנזקי רכוש או גוף, כולל ייצוג מול צד ג' וטיפול מלא מול חברות הביטוח ללא ההגבלות הקיימות בפוליסת הביטוח (לדוגמא: בנהיגה תחת אלכוהול, כדורים או סמים חברות הביטוח לא נותנות כיסוי), וכן אין אצלנו הגבלה לסכום הביטוח כפי שקיים בחברות הביטוח.
  לידיעתכם, לפי הסטטיסטיקות, יותר מ- 50% מהמבוטחים לא מגיעים כלל לתביעות ולבתי משפט, בוודאי לא מול חברות הביטוח, כיוון שאין להם את הזמן או את המשאבים הכספיים לנושא, ומפסידים בשל כך כסף רב. אנחנו מאפשרים טיפול בכל הנושאים הללו.
 • "מי הם עורכי הדין?"
  המיזם מנוהל בפיקוח של שופט תעבורה בדימוס המהווה את הסמכות המקצועית. את השירות מלווים עורכי דין מומחים ומובילים בתחומם בנושאי תעבורה בפריסה ארצית. לכולם ניסיון עתיר של 5, 10, 15, 20 ו- 30 שנה בתחומי התעבורה, חלקם היו תובעים מטעם המשטרה בתחום ועברו להיות עורכי דין פרטיים, ויש להם היכרות "פנימית" עמוקה עם כל נושא התעבורה ובתי הדין לתעבורה. בעת הצורך ובמקרה של "פתיחת קריאה" – תוכלו לבחור עו"ד מתוך רשימת עו"ד הפנויים באותה עת. גם בנושא הנזיקין ישנם משרדים גדולים, בפריסה ארצית, עם עורכי דין בעלי ניסיון רב של עשר שנים ויותר.
  יש להדגיש שבהתאם להנחיות ועדת האתיקה של עורכי הדין – לא ניתן לפרסם שמות עורכי דין.
 • "איך מפעילים את השירות?"
  מרגע הצטרפותכם לשירות ומתעורר צורך כנ"ל, תוכלו לפנות למוקד החברה בטלפון: 073-7410500. המוקד מאויש 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע (למעט יום כיפור). ותקבלו ליווי משפטי מלא ללא עלות, בכפוף לכתב השירות.

מעוניינים בראש נקי מדאגות, וגם לחסוך אלפי שקלים? לחצו כאן להרשמה